top of page
Red vs_edited.jpg

Strzyżenie męskie

Od 60 zł

Usługa Strzyżenia, którą oferujemy różni się nieco od tej, którą można otrzymać gdzie indziej. Nasz Salon fryzjerski to miejsce, w którym wiesz, że jesteś w dobrych rękach. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól nam zająć się resztą.

Image by Nathon Oski

Strzyżenie brody

50 zł

Mężczyźni chcący sprawdzić jak czuli się ich dziadkowie czy ojcowie, którzy swoją brodę powierzali tzw. golibrodom powinni skorzystać z naszych usług. Wykonujemy kompleksowe, profesjonalne zabiegi stylizacyjne bród, takie jak podcinanie zarostu, trymowanie brody, golenie maszynką bądź nawet brzytwą, jak również farbowanie brody.

Image by Nojan Namdar

Odsiwianie COVER

110 zł

Odsiwianie COVER jest przeznaczone dla mężczyzn, którzy chcą zatuszować swoje siwe włosy, otrzymując dyskretny i perfekcyjnie naturalny rezultat bez radykalnej zmiany wyglądu. Z zabiegu odsiwiania mogą skorzystać mężczyźni, którzy mają do 50% siwych włosów. Po zabiegu odsiwiania siwe włosy stają się mniej widoczne, a fryzura odzyskuje młody wygląd. Zmiana jest wyraźna ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów. Włosy wyglądają na „odświeżone", a rezultat jest długotrwały.Usługa obejmuje dobór koloru, strzyżenie, masaż głowy i modelowanie.

Image by Christoffer Engström

Golenie brzytwą

55 zł

Broda dopełnia wizerunek każdego mężczyzny, ale jest jeden warunek: musi być zadbana. Są jednak tacy panowie, którzy zwyczajnie nie chcą jej nosić, ponieważ trzeba ją ciągle stylizować, a na to nigdy nie ma się czasu. Wykonujemy klasyczne golenie brzytwą i pędzlem.

Wosk & GO.png

Wosk & GO

15 zł

Usługa Wosk & GO to ekspresowa i bezbolesna metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia w nosie i uszach za pomocą rozgrzanego wosku.

bottom of page