top of page
portrait_edited.jpg

Koloryzacja klasyczna

Od 190 zł

Nieskończona paleta naturalnych i modnych kolorów, by akcentować, rozjaśniać, przyciemniać – cokolwiek fantazja podpowie! Wszystko z troską o to, by włosy pozostały lśniące, miękkie i w dobrej kondycji. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Bogata, kremowa formuła naszych farb holenderskiej marki Keune zapewnia, że rozjaśniacz i utleniacz działają perfekcyjnie, bez szkody dla integralności włosa. Koloryzuj więc, ile chcesz i jak chcesz!

koloryzacja-air-touch.jpeg

Air Touch

od 500 zł

AirTouch - jest techniką koloryzacji, która sprawdza się przede wszystkim w przypadku włosów naturalnych, podczas pierwszych rozjaśniań oraz do usuwania nieudanych, odrośniętych ombre na długich włosach. Pozwala na rozjaśnienie włosów z zachowaniem naturalnej podstawy bez konieczności jej farbowania ani tonowania, bo przejścia pomiędzy naturalnym odcieniem a pojaśnieniami są tak łagodne i niewidoczne. Efektem jest ładnie rozjaśniony włos, bez potrzeby mocnej korekty koloru tonowaniem, dzięki temu technika wystarcza na parę miesięcy, gdyż odrost jest naturalny, przejścia niewidoczne, a pojaśnienia mają ładny, jasny kolor bez konieczności ponawiania tonowania po krótkim czasie.
Usługa obejmuje dobór koloru, strzyżenie, masaż głowy i modelowanie.

Kobieta z prasą Hair

Botox

od 170 zł

Botoks na włosy stanowi profesjonalny zabieg fryzjerski, którego głównym celem jest odbudowa włosa i znaczna poprawa jego kondycji. Rezultatem zastosowania botoksu na włosy jest efekt ich odżywienia, rozświetlenia i przywrócenia włosom ich naturalnej miękkości i blasku.Polega na nałożeniu na włosy profesjonalnego kosmetyku, którego skład to naturalne, dobroczynne dla włosów substancje, takie jak olej arganowy, kolagen, keratyna czy kwas hialuronowy. Składniki aktywne mają za zadanie dostać się pomiędzy otoczkę włosa, a korę.

nanoplastia-resultado-en-tenerife-e1594665961977.jpeg

Nanoplastia

od 430 zł

Nanoplastia to zabieg polegający na trwałym wyprostowaniu włosów za pomocą specjalnego preparatu oraz dobrej prostownicy. Pod wpływem gorąca, składniki zawarte w kosmetyku wnikają do wnętrza włosa, gdzie kształtują jego strukturę. Odpowiedzialna jest za to karbocysteina oksoacetamidowa – to połączenie kwasu octowego, kwasu glioksylowego i cysteiny. W składzie preparatów do nanoplastii znajduje się też całe bogactwo odżywiających włosy i wzmacniających składników takich jak keratyna, kolagen, aminokwasy, olej arganowy, proteiny i witaminy oraz nawilżające olejki i masła. Ta skoncentrowana mieszanka organicznych, czerpanych z natury składników potrafi skutecznie wyprostować nawet tzw. afro i bardzo mocno skręcone, oporne na prostowanie włosy. Co ważne, efekty nanoplastii utrzymują się aż do pół roku.

2.jpeg

Keratynowe Prostowanie

od 300 zł

Keratynowe prostowanie włosów to modny zabieg, po którym włosy natychmiast stają się jedwabiście gładkie, lśniące i proste. Istotą zabiegu jest „wbudowanie” w strukturę włosa keratyny, czyli białka, które wypełnia ubytki w jego strukturze. Keratyna dobrze wpływa na kondycję włosów i sprzyja ich odbudowie. Włosy natychmiast po zabiegu wyglądają pięknie, nie musimy więc czekać tygodniami na ich regenerację, jak to jest w przypadku zabiegów odżywczych. Włosy po zabiegu są gładkie i błyszczące, nie wymagają zatem układania ich na szczotkę, czy lokówkę. Zabieg w żaden sposób nie obciąża włosów i jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów, także tych farbowanych.

keratyna-1024x683.jpeg

Złote lub Niebieskie Proteiny

od 350 zł

To zabiegi wygładzające i regenerujące oparte na proteinach i wyciągach roślinnych oraz mikrocząsteczkach keratyny. Dzięki tym składnikom jednocześnie odżywiają włosy i je wygładzają.
Celem tych zabiegów jest regeneracja, przywrócenie włosom blasku, eliminacja puszenia co ułatwia codzienną stylizację. 
Złote  jak i niebieskie proteiny to zabiegi bezpieczne w trakcie których wykorzystywane są aktywne wyciągi roślinne oraz podstawowy budulec włosa – keratyna.
Oba zabiegi wykonuje się tak samo, można je również mieszać, niebieskie proteiny mają po prostu dodatkowe funkcje tonujące, niwelujące żółte odcienie w kolorze włosów.

Long Brown Hair

Polerowanie włosów

od 110 zł

Polerowanie włosów jest to zabieg fryzjerski, który ma za zadanie pozbyć się rozdwojonych końcówek włosów.Zabieg polerowania włosów jest wybawieniem dla osób zapuszczających włosy. Bez podcinania włosy mogą rosnąć zdrowo, a co za tym idzie w znacznie krótszym czasie osiągniemy pożądaną ich długość. Zabieg polerowania włosów jest w pełni bezpieczny, pod warunkiem, że wykonywany jest przez wykwalifikowanego fryzjera.Polerowanie włosów jest alternatywą dla fryzjerskich nożyczek. Sprawia, że końcówki włosów wyglądają zdrowo, są pełne życia i blasku.

Bob Cut

Strzyżenie

od 90 zł

Usługa Strzyżenia, którą oferujemy różni się nieco od tej, którą można otrzymać gdzie indziej. Nasz Salon fryzjerski to miejsce, w którym wiesz, że jesteś w dobrych rękach. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól nam zająć się resztą.

bottom of page