top of page
Kamil_edited.jpg

Kamil

barber i stylista

Kamil to fryzjer z wielkim talentem. Ma ogromne doświadczenie w barberingu, stylizacji i pielęgnacji, wie jak uzyskać najlepszy efekt u każdego klienta. Kamil szkolił się z samym Norton'em Warren;em - głównym technikiem Felps Brazil oraz ukończył Polska Akademię Barberingu u Romana Tomaszkiewicza.

Klaudia_edited.jpg

Klaudia

fryzjer i stylista

Klaudia to sympatyczna i doświadczona fryzjerka, która może poszczycić się imponującymi umiejętnościami, jak również bogatą gamą stosowanych technik fryzjerskich. Laureatka pierwszego miejsca w Plebistycie Mistrzowie Urody 2022 w kategorii Fryzjer Roku w Opolu.

IMG_9061_edited.jpg

Marta

fryzjer i stylista

Marta to umiejętności połączone z wyjątkowym talentem wydobywania piękna sprawiają, że klienci wracają do niej wielokrotnie. Laureatka pierwszego miejsca w Plebistycie Mistrzowie Urody 2020 w kategorii Fryzjer Roku w Opolu. Umów się na wizytę i przekonaj się na własnej skórze.

Marzena_edited.jpg

Marzena

fryzjer i stylista

Marzena to przemiła i utalentowana fryzjerka, której wielkim atutem są nieoczywiste cięcia "z pazurem". Marzena bardzo starannie zadba o każdy kosmyk, a jej usługi to gwarancja wysokiej jakości, ponieważ fryzjerstwo to jej wielka pasja i miłość.

IMG_7167_edited.jpg

Sebastian

założyciel i manager

Sebastian wraz z Kamilem, stworzył w Opolu przyjazne miejsce sprzyjające swobodnym rozmowom oraz relaksowi; bez pośpiechu i stresu. Współzałożyciel K&S Professional Studio Fryzjerskie s.c.

bottom of page